Kariéra

U nás je kariéra prioritou, zakládáme na růstu společnosti a budování jej.

 

  • Díky pestrosti naší pracovní nabídky máte možnost zvolit si právě tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. Vybrat si můžete mezi dlouhodobou brigádou nebo plným pracovním úvazkem na prodejním či neprodejním projektu.

 

  • Poskytujeme i příležitost krátkodobého přivýdělku na konkrétní období nejen pro studenty v období letních prázdnin, ale také ženám na rodičovské dovolené a lidem s částečným, plným nebo starobním důchodem. Tato varianta je vhodná i pro ty co již mají své zaměstnání, ale chtějí si vydělat nějakou korunu navíc.

 

  • Nemáme nastavené věkové limity, věková pestrost našich zaměstnanců nemá konkrétní hranice. Pokud jste komunikativní a máte zájem, stačí nám poslat životopis a rádi Vás pozveme na výběrové řízení nebo pohovor.

 

  • Hodně si uvědomujeme, že styl práce v call centru může být pro zaměstnance stereotypní a vyčerpávající. Zaměstnáváme cca 50 zaměstnanců. A jelikož kvalitní a spokojení zaměstnanci tvoří nejpodstatnější část cesty k úspěchu, snažíme se jim práci hodně oživit. Velmi se to odráží v našem přístupu k zaměstnancům, který je více přátelský a kolegiální, než tomu bývá jinde.

 

  • Našim zaměstnancům zajišťujeme kvalitní školení s následným vzdělávacím programem. Také každého spravedlivě odměníme pomocí pestrého provizního a bonusového systému. V našem Call centrum je možnost získat nové zkušenosti bez ohledu na to, zda máte, či nemáte v tomto oboru praxi. Jsme odborníci na komunikaci a jako takoví jsme dobře vybaveni k tomu, abychom Vás vše naučili.
Uložit odkaz do záložek.